Začněte s námi vydělávat!

Umístěte na své webové stránky naši reklamu, prostřednictvím které přijdou zákazníci na náš web a získávejte zajímavé provize.

REGISTROVAT SE

Už s námi spolupracujete?

Pro naše affiliate partnery máme přehlednou aplikaci, kde uvidíte online své provize a veškeré odeslané žádosti Vámi přivedených zákazníků.

PŘIHLÁSIT SE

Affiliate program CreditAir.cz

CreditAir provizní systém – affiliate program – je určený pro provozovatele webových stránek, kteří na svém webu nabízejí produktové informace od společnosti CreditAir. S přivedenými návštěvníky na náš web tak získáte nový zdroj příjmů.

Hlavní výhody

Provize

Provizi získáte za každého zákazníka který přijde na CreditAir.cz a bude mu schválena/vyplacena půjčka prostřednictvím reklamních prvků umístěných na Vaši webové stránce.

Výplata provizí

Proplácení provizí probíhá 1x měsíčně vždy za předcházející ukončený kalendářní měsíc. Splatnost faktury je 14 dní ode dne schválení. Minimální částka fakturace je 1 000 Kč (bez DPH). V případě, že částka bude nižší, převede se do dalšího měsíce, a to až do dosažení stanoveného výplatního minima. Částky v administrativním rozhraní jsou bez DPH.

Zapojte se do affiliate programu ještě dnes

  1. Zaregistrujte se. Je to zdarma.
  2. Na své webové stránky umístěte některé z našich reklamních prvků.
  3. Nový zdroj příjmů je už na cestě k vám.

Jsme tady pro vás

V případě dotazů nás kontaktujte na stepan.libis@creditair.cz